Par centru

2014. gada 25. jūlijā, vasaras karstākajā un saulainākā laikā, savas durvis vēra mūsdienīgs tirdzniecības centrs “RAF Centrs”.
Nozīmīgs ir tirdzniecības centra nosaukums “RAF Centrs”, kas apzīmē teritoriju, ko Jelgava atceras vēl šodien, tādējādi izrādot cieņu Jelgavas autobūves vēsturei.
Tirdzniecības centrs ir EfTEN grupai piederošs investīciju objekts. EfTEN grupa ir Igaunijas nekustāmā īpašuma fonds, kura pārvaldībā ir vairāki īpašumi gan Latvijā, gan arī Igaunijā.

Fakti:
  • Tirdzniecības platība ir 4468 kv.m.;
  • Kopējā zemes platība: 16785 kv.m.;
  • Tirdzniecības vietas: RIMI + 25 veikali;
  • Tiek nodarbināti ap 140 cilvēku;
  • Autosstāvvieta: 239 auto.

Tidzniecības centram ir ērts plānojums, tas aprīkots ar visām modernajām komunikācijām.

Daudzi Jelgavas iedzīvotāji dodas uz darbu galvaspilsētā, un mājupceļā labprāt izmanto iespēju ērti piestāt pie tirdzniecības centra, kurā iespējams ne tikai iegādāties pārtiku, bet arī izmantot dažādus mūsdienu pakalpojumus.

Tirdzniecības centra karte

RAF Centrs karte Brīvs LĀČI

Tirdzniecības vietas

Apavi, somas un aksesuāri
Bērnu preces
Elektropreces
Juvelieriztrādājumi
Kosmētika, parfimērija
Pakalpojumi, serviss
Pārtika
Specializēti veikali
Sporta preces
Suvenīri, dāvanas
Dažādi

Kollo

2015. gada 28. augustā apmeklētājiem savas durvis vēra bērnu,pusaudžu un jauniešu apavu veikals KOLLO. Lai gan jaunais veikals ir mazs, tas ir pietiekoši ietilpīgs, lai bērniem piemeklētu un piedāvātu ērtus, kvalitatīvus un skaistus apavus. Apavi pieejami no 15 līdz pat 41 izmēram. Mūsu mērķis ir, lai ikkatrs klients spētu atrast savām finansu iespējām piemērotus apavus. Saviem mazajiem klientiem piedāvājam apavus no pārbaudītiem un atpazīstamiem ražotājiem: D.D.step - apavu ražošanā izmanto jaunākās paaudzes tehnoloģijas, lai no augstas kvalitātes liellopu ādas izgatavotu mazuļiem un bērniem anatomiski pareizi veidotus apavus, kas vienlīdz nodrošina viegluma sajūtu un kompfortu. D.D.step ārzole izgatavota no dabīgās gumijas,kas ir elastīga un neapgrūtina bērna dabiskas kustības. Apavu konstrukcija purngala daļā nodrošina aizsardzību kāju pirkstiem. Apavi izgatavoti tikai no dabīgiem materiāliem, arī apavu odere un iekšzolīte izgatavoti no dabīgās ādas, kas nodrošina gaisa caurlaidību. Ekoloģiski tīri un kvalitatīvi apavi ražoti Ungārijā. BEPPI – portugāļu zīmols tika dibināts 1992 gadā. Visi modeļi tiek izstrādāti ņemot vērā cilvēka pēdas anatomiskās īpatnības. Tieši tāpēc šie apavi ir tik ērti. Apavi tiek izgatavoti no ādas vai tekstila, kas ļauj apaviem “ elpot”. BEPPI neseko modei – Tas pats rada modi, sadarbojoties ar jauniem un talantīgiem dizaineriem, radot krāsainu un mūsdienīgu kolekciju. ShagoVita – jau vairāk kā 30 gadus Baltkrievijā atzīta par Nr. 1 bērnu apavu izvēlē. Apavu izgatavošanā tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes dabīgie materiāli, kas nodrošina veselīgas pēdas attīstību un kompforta sajūtas. Pirms apavi nokļūst plauktā, notiek rūpīga modeļu testēšana uz precizitāti un izturību. Mēs saprotam, cik nozīmīga ir labas kvalitātes apavu izvēle par labu bērnam, jo no tā izriet turpmākā kāju un pēdu veselība. Domājot par klientu vēlmēm, esam parūpējušās, un jau šobrīd veikalā nelielā klāstā piedāvājam arī citu ražotāju apavus, kas pieejami arī sievietēm un vīriešiem līdz 41 izmēram. Ikkatrs no jums tiek mīļi gaidīti veikalā KOLLO!

 

Kontakti

Adrese: Rīgas iela 48, Jelgava, Latvia
Tālrunis: +371 2566 6464
E-pasts: info@rafcentrs.lv
T/C darba laiki:

RIMI
P-Sv 8:00-22:00

Alko Outlet, Latvijas Roze, Latvijas Pasts, Lāči
P-Sv 9:00-21:00

Pārējie veikali
P-Sv 10:00-21:00