AlkOutlet

Veikals-noliktava ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI Jelgavā ir ļoti plašs (203 m2), ar autostāvvietu vairāk nekā 200 automašīnām blakus tirdzniecības centram, nodrošinot pircējiem patīkamu un ērtu iepirkšanos. Jauns veikals strādās katru dienu no plkst. 9.00 līdz 21.00. Visā pasaulē populārais mazumtirdzniecības koncepts autlets (angļu val. outlet) gūst arvien lielāku popularitāti Latvijā, ko apliecina arī ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI veikalu attīstība un skaita dinamika iepriekšējos gados.

Pirmais veikals ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI tika atvērts jau 2012.gada septembrī Ķekavā, tirdzniecības centrā „Liiba”, savukārt šodien visā Latvijā ir jau 21 šāda tipa veikals: Rīgā, Ķekavā, Siguldā, Limbažos, Gulbenē, Jelgavā, Kuldīgā, Ogrē, Talsos, Ventspilī un Valmierā. Jaunatvērtais veikals būs jau otrais zīmolu dzērienu veikals-noliktava ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI Jelgavā – pirmais atrodas Rūpniecības ielā 77a.

Uzņēmuma tirdzniecības koncepts paredz, ka veikali tiek izveidoti gan galvaspilsētā, gan dažādos Latvijas novados, piedāvājot pircējiem visus populārāko zīmolu alkoholiskos dzērienus par zemām cenām. Tirdzniecības zāles ir plašas, ērti pārskatāmas un pircējiem iespējams par cenām, kas ir 20 – 30% lētākas nekā parastajos veikalos, iegādāties populārāko, kā arī daudz mazāk zināmo zīmolu alkoholiskos dzērienus. ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI saviem apmeklētājiem piedāvā arī alkoholisko dzērienu lietošanai nepieciešamos aksesuārus un bezalkoholiskos dzērienus. ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI piedāvājuma klāstā ir aptuveni 600 dzērienu un apmēram 200 dažādu aksesuāru pozīciju.

ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI veikalu prakse liecina – starp pircējiem ir daudz nelielu kafejnīcu un restorānu, kam ir ļoti būtiski, lai produkcija ir nopērkama par labu cenu uzreiz – tā nav jāpasūta un ilgstoši jāgaida. Zīmola koncepts paredz tikai kvalitatīvu alkoholisko dzērienu tirdzniecību, sabiedrības izglītošanu par pareizu un mērenu alkohola lietošanu, kā arī pretimstāvēšanu nelegālā alkohola tirdzniecībai un žūpībai.