Jahonts

Jahonts – te satiekas izmeklēta gaume un skaisti mirkļi. Jahonts ir vieta, kur jūsu dvēsele var atrast dāvanu spēcīgu jūtu apliecinājumam. Drosme, izturība un optimisms - tāpat kā mūsu klienti, kas to valkā. Jahonts atspoguļo radošumu, laimi, mīlestību un spēku. Dāviniet īpašas rotas sev un saviem mīļajiem, lai šovasar izvēlētos savu stilu drosmīgi un izsmalcināti – mūsu rotas aicina svinēt personīgā stila iespējas. Skaistums izglābs pasauli! Jahonts preces par demokrātiskām cenām var iegādāties mūsu interneta veikalā www.jahonts.com - tas ir droši, ātri un ērti! Kļūsti par mūsu klientu kartes īpašnieku un saņem papildus atlaidi visiem saviem pirkumiem.

Jahonts – te satiekas izmeklēta gaume un skaisti mirkļi. Jahonts ir vieta, kur jūsu dvēsele var atrast dāvanu spēcīgu jūtu apliecinājumam. Drosme, izturība un optimisms - tāpat kā mūsu klienti, kas to valkā.

Jahonts atspoguļo radošumu, laimi, mīlestību un spēku. Dāviniet īpašas rotas sev un saviem mīļajiem, lai šovasar izvēlētos savu stilu drosmīgi un izsmalcināti – mūsu rotas aicina svinēt personīgā stila iespējas. Skaistums izglābs pasauli!

 

Jahonts preces par demokrātiskām cenām var iegādāties mūsu interneta veikalā www.jahonts.com  - tas ir droši, ātri un ērti!

 

Kļūsti par mūsu klientu kartes īpašnieku un saņem papildus atlaidi visiem saviem pirkumiem.

Tālrunis: 63014900

E-pasts: raf@jahonts.com

Mājas lapa: www.jahonts.com