Optika Metropole

Optikas salons Metropole pirmo optikas salonu tīkla veikalu atklāja 2003.gadā, un šobrīd ir viens no vadošajiem optikas pakalpojumu sniedzējiem, pārstāvot 23 apkalpošanas vietas visā Latvijā. Optikas saloni Metropole darbojas Latvijas novados, nodrošinot kvalitatīvu redzes servisu un rūpējoties par klientu acīm Rīgā, Salaspilī, Liepājā, Ventspilī, Jūrmalā, Olainē, Ķekavā, Jelgavā, Tukumā, Ogrē, Siguldā, Cēsīs, Alūksnē, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē un Daugavpilī!

Optikas salons Metropole pirmo optikas salonu tīkla veikalu atklāja 2003.gadā, un šobrīd ir viens no vadošajiem optikas pakalpojumu sniedzējiem, pārstāvot 23 apkalpošanas vietas visā Latvijā. Optikas saloni Metropole darbojas  Latvijas novados, nodrošinot kvalitatīvu redzes servisu un rūpējoties par klientu acīm Rīgā, Salaspilī, Liepājā, Ventspilī, Jūrmalā, Olainē, Ķekavā, Jelgavā, Tukumā, Ogrē, Siguldā, Cēsīs, Alūksnē, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē un Daugavpilī!

            Šeit piedāvājam plašu kvalitatīvu briļļu ietvaru un saulesbriļļu piedāvājumu kā pieaugušajiem, tā bērniem, kā arī īpašu piedāvājums kontaktlēcu lietotājiem par pieņemamu cenu pircēju maciņam. Savukārt pasaulē pazīstamo zīmolu cienītāji novērtēs izdevību ietērpt acis Ray-Ban, Dunhill, Ferre, Oaklay, Timberland, Cavalli, Police, Extē,  Richmond kolekciju brillēs.